• Слайд 1
  • Слайд 2
  • Слайд 3

Fotolia 44360397 M

Дацюк Ірина Євгенівна – голова батьківського комітету
 
Представники батьківського комітету Ліцею:

5 – А клас – Вінніченко Анна Олександрівна
6 – А клас - Медведєва Олена Михайлівна
7 – А клас - Єлізарова Наталія Олексіївна
8 – А клас – Копнєва Вікторія Іванівна
9 - А клас – Ладюк Тетяна Михайлівна
10 – А, Б, В клас – Дацюк Ірина Євгенівна
11 – А, Б клас – Рожнятовська Марина Володимирівна

Представники батьківських комітетів, навчальних закладів Шевченківського району, серед них і наша заступниця голови БК пані Наталя Мельник, відвідали виробництво "Пирятин делікатес" та провели дегустацію продукції категорії "шкільне харчування".

Батьки мали можливість побачити автоматизовані процеси виробництва @SmaCom, дотримання санітарних норм, лабораторії контролю якості, лінії фасування та інш. На всі запитання технологи та керівники заводу надали вичерпні відповіді.
Слід зазначити, що продукція "Пирятин делікатес" також присутня в ТМ Фоззі, МегаМаркет, Фуршет.
Після суботньої інспекції, батьки впевнено рекомендують лінію дитячого харчування @SmaCom для навчальних закладів!

 

 

25 жовтня старшокласники відвідали загальнонаціональний приватний телеканал України "1+1". Екскурсія була цікава, насичена інформацією та незабутніми враженнями. Дякуємо голові БК 11класу, пані Марині Рожнятовській, за допомогу в організації екскурсії.

В рамках відзначення Дня гідності та свободи в ліцеї відбулася зустріч з учасником Євромайдану, народним депутатом України 8 - го скликання, (партія "Самопоміч") Олександром Опанасенком (Oleksandr Opanasenko). Цікаво поговорили про державотворення, про свободу, про земельну реформу та майбутнє України. Питання і відповіді були цікавими і не очікуваним

ПРОЕКТ "Магічний трикутник"

ma logo

Мета: Сприяти тіснішому зв’язку на рівні „Ліцей -сім’я”,  розвивати творчий потенціал лідерів учнівського самоврядування, допомагати реалізувати себе, свої нахили і здібності у різних сферах діяльності й спілкуванні, виховувати почуття колективізму, гордості за своїх батьків, поваги до них і ровесників.

Завдання:Пошук шляхів вирішення проблемних питань, які виникають у учнівському середовищі.

Учасники проекту: лідери учнівського самоврядування «Союз Ліцеїст», адміністрація та педагогічний колектив ЛПЕПІМ та батьківська громадськість.

   
© ALLROUNDER