• Слайд 1
  • Слайд 2
  • Слайд 3

Шановні батьки!

Нові можливості відкриваються для Ваших дітей: навчання в Європі та працевлаштування в різних країнах світу!
Запророшуємо Вас на інтерактивну зустріч з професором, керівником міжнародних проектів Університету Палацького, місто Оломоуц (Чеська Республіка), пані Аллою Архангельською.

Результат пошуку зображень за запитом "університет палацького в оломоуці"Результат пошуку зображень за запитом "університет палацького в оломоуці"

Здобуття вищої освіти у Чехіі, можливості продовжити навчання в інших вузах світу, перспективу працевлаштування у Чехіі та світі - це лише деякі питання, які буде розглянуто.
Зустріч відбудеться 14 грудня о 16.00 год в приміщенні Ліцею.
Ліцей - єдиний навчальний заклад міста Києва, у якому вивчають чеську мову як другу іноземну! Університет Палацького - один з найважливіших центральноєвропейських освітніх і наукових закладів, який має досягнення на європейському та глобальному рівнях. 8 факультетів - - 24 000 студентів.

Відео про університет

Відео про факультет здоров'я

Відео про лікарський (медичний факультет)

UPO logo

Увага!!! Не пропустіть свій шанс!

У Ліцеї політики Відкрито набір учнів (9 - 11 класів) на чеську програму підготовки до вступу на БЕЗКОШТОВНЕ навчання в Університеті Палацького
(м. Оломоуц, Чеська Республіка)
Університет Палацького забезпечує БЕЗКОШТОВНЕ навчання для іноземців за умови навчання чеською мовою

Випускники нашого Ліцею вже навчаються на 1 курсі університету.

На Ваш вибір - 8 факультетів = 300 спеціальностей.

Детальніше про університет- у відео.

Чекаємо на Вас в стінах Ліцею.
Тел. для довідок

+38 (044)486 – 36 – 42
+38 (098) 647 – 88 - 60

Сьогодні учні 8 - 11 класів мали прекрасну можливість зустрітися з професором університету ім. Палацького м. Оломоуца (Чеська Республіка Пані Аллою Архангельською.
Була прекрасна нагода поговорити про освіту в Чехії. про перспективи після навчання в вузах країни, поставити питання й отримати фахову відповідь на них. Дякуємо нашому викладачу чеської мови пану Яну Навратіл за сприяння цій зустрічі.

 
Грудень - 2019
11 грудня відбувся круглий стіл "Річниця НАТО. Досвід Чехії. Виклики та перспективи для України" за участі другого секретаря, прес-секретаря посольства Чеської Республіки Томаша Павлічека. Цю прекрасну зустріч для учнів 7 - 11 класів організував викладач чеської мови Ян Навратіл.

 

   
© ALLROUNDER