• Слайд 1
  • Слайд 2
  • Слайд 3

21 лютого учні 5 класу мали захоплюючу екскурсію до Національного науково-природничого музею. 

Національний науково-природничий музей НАН України (ННПМ) — один із найбільших науково-природничих музеїв світу і найбільший природничий музей України. 

За час свого існування музей став широко відомим та популярним не лише в Україні, але й далеко за її межами, і його внесено до низки міжнародних довідників. ННПМ НАН України відігравав і тепер відіграє помітну роль у формуванні сучасних уявлень про природу, про проблеми взаємовідносин людини з навколишнім середовищем, у пропаганді охорони та раціонального використання природних ресурсів, у естетичному вихованні молоді. 

8581 n

Загальноліцейний екологічний проект "Чиста Україна - чиста Земля" стартував.

Учні 5 - а класу на прибиранні Павлівського парку.

Чиста земля

24 квітня 2018 року в Ліцеї політики, економіки, права та іноземних мов відбувся кругляй стіл на тему «Правові аспекти збереження навколишнього природного середовища». 

Було  багато гостей та друзів. Обговорювались актуальні теми та проблеми збереження навколишнього середовища.

Ліцеїсти 6 - А та 6 - Б класів разом з батьками та класним керівником, Анастасією Анатоліївною Іщук, 18.10.1019 року озелененили територію ліцейної домівки в рамках акцій "Нехай цвітуть тюльпани та "Посади дерево, кущ"

Щиро дякуємо батьківській громаді, яка активно долучилася до підготовки та проведення даного заходу. РАЗОМ МИ СИЛА !

Акція "ХАЙ РОСТУТЬ ДЕРЕВА"
Учні 7 - А класу разом з класною Ольгою Петрівною Галай посадили сосонки біля ліцею. Скільки завзятості та позитивно емоцій принесла юні ця акція.
#ХАЙ_РОСТУТЬ_ДЕРЕВА

   
© ALLROUNDER