• Слайд 1
  • Слайд 2
  • Слайд 3

Нарешті дочекалися теплих та сонячних днів! Ліцеїсти з учителями мандрують Києвом, насолоджуються гарною компанією та лагідним сонечком!
Побували в Ботанічному саду і милувалися магноліями, відвідали столичний зоопарк, споглядали сучасне мистецтво на Софіївській площі.
Задоволення важко приховати =)

 

Гарна традиція продовжується. Урок-квест з інтегрованого курсу "Мистецтво" (викладач Г. Щербій) у 5 класі відбувся 17.09.18 на базі і при співпраці з Національний Музей Історії України - НМІУ Тема пізнанавального та захоплюючого уроку: "Трипільська культура на території України" (Від каменя до заліза).
Заняття було цікаве, насичене ребусами, загадками, іграми. А потім ще й пікнік на траві.

 

О.А. Сухенко разом з учнями старших класів відвідали Німеччину. Відвідали оперномий театр міста Хеерлєн, музичний концерт Реквієм Моцарта.

 

 

Етно-культорологічне свято Покрови.

Дякуючи учням 7- А класу та їх прекрасному класному керівнику пані Ользі Галай, ліцеїсти 5 - 6 класів мали прекрасну можливість довідатися про історію свята Покрова, про традиції українського народу, повязані з цим Днем, про чудову традицію українців - СВАТАННЯ. А на завершення - запальний танок "Яків", що танцювали на вечорницях у Чернігівському краї (Полісся).

Виставка Івана Марчука. Крім вже відомих для нас картин виставлені ще 100 картин, які раніше ніде не показували.
І. Марчук єдиний українець, котрий входить до списку "100 геніїв сучасності ".
Сьогодні учні 7-а класу разом з класним керівником Ольгою Петрівною Галай відвідали цю унікальну виставку.
Море емоцій і вражень.

   
© ALLROUNDER