• Слайд 1
  • Слайд 2
  • Слайд 3

27 – 28 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася науково-практична конференція – «Модель Організації Об’єднаних Націй».

Імітаційна гра "Модель ООН"  для старшокласників на тему: "Співробітництво задля досягнення Цілей Сталого Розвитку".
Наша команда старшокласників представляє Туреччину ☪
Бойцова Софія (10 - Б) - комітет ЕCOSOC (Еконмічна та Соціальна Рада) ;
Катеринчук Єлизавета (10 - А) - комітет UNSC (Рада Безпеки ООН) ;
Рожнятовська Магдалина (10 - А) - комітет HRC (Рада з Прав Людини);
Лісник Євген (10 - А) - комітет UNESCO (OOН з питань освіти, науки і культури).
Організатором масштабного заходу виступив ліцей «Наукова зміна» в партнерстві з організаційно-методичним відділом Київського Палацу дітей та юнацтва. Протягом двох днів молоді люди, що брали участь у роботі «Моделі ООН», навчалися дипломатичним навичкам, витримці та толерантності майбутніх дипломатів, мистецтву ведення переговорів та знаходження компромісів, влучному висловленню та аргументуванню своїх думок, вмінню відстоювати свою громадянську позицію, демонстрували гарне знання англійської мови. В Україні практика моделювання існує вже 20 років, тисячі юних дипломатів брали в ній участь. 

28 листопада. Зустріч учнів 10-11 класів (керівник Оксана Миколаївна Кондрук) з головою Вищого антикорупційного суду - Оленою Танасевич, суддями Катериною Сікорою, Інною Білоус і Олексієм Кравчуком. Дуже приємно, що наші ліцеїсти ставили суддям конструктивні питання і отримували фахові відповіді.

Темою конференції обрано: «Майбутнє, якого прагнемо ми! 2017 – рік миру і порозуміння».

Модель Організації Об’єднаних Націй – це імітація засідання різних органів системи ООН. На цих засіданнях учасники виступають в ролі дипломатів. Вони представляють різні країни і беруть участь  в обговоренні поточних питань, які стоять на порядку денному в ООН.

6.04.18

Традиційні інтерактивні заняття з правового виховання з курсантами юридичної клініки "Захист" Національна академія внутрішніх справ України з ліцеїстами 5 - 8 класів. Теми, що обговорювались: "Що таке насилля і як себе захистити?", "Суіцид: причини та наслідки"

 

"Учітеся", так казав Великий Кобзар. Сьогоднішній день був таким, де ліцеїсти не тільки вчили науки, але вчилися дискутувати, відстоювати свою думку, вчилися поважати думку співрозмовника, вчилися слухати, аналізувати, словом, ВЧИЛИСЯ...
Старшокласники мали чудову нагоду поспілкуватися з депутатом ВР від партії Об'єднання "Самопоміч" з Oleksandr Opanasenko.
Зустріч завершилася традиційнним фото. 

   
© ALLROUNDER