• Слайд 1
  • Слайд 2
  • Слайд 3

21 жовтня старшокласники Ліцею відвідали лекцію Бетсі Фішер, виконавчого продюсеру телеканалу NBC (США), на тему: "Жінки в політиці".

 

20 жовтня учні Ліцею відвідали зустріч з Раяном Баретом, доктором наук з Університету Міссурі, яка була присвячена аналізу ІІІ Президентських дебатів у США. Нам також пощастило відвідати виставку найкращих робіт, що були представлені на Міжнародному конкурсі «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни», яка відбувалася в Американському домі.

02.04.2016 року був підписаний договір про співпрацю з Транснаціональною освітньою групою (Transnational Education Group (TEG).

Кожен день особливий по-своєму. Поети дарують людям геніальні твори, музиканти – чарують звуками, лікарі дарують другий шанс, другу надію, педагоги навчають дітей, розвивають їх думки та погляди на життя, роблячи їх людьми з «великої  букви». А ще існують люди, які здатні відкривати нові шляхи , ефективно виконуючи поставлені завдання, іти до мети, досягаючи вершин. Ми їх називаємо лідерами, які своїми діями міняють світ на краще.

   
© ALLROUNDER