• Слайд 1
  • Слайд 2
  • Слайд 3

День учнівського самоврядування у Ліцеї в переддень Дня вчителя.

Відповідально, непросто, але й дуже весело...

Приємно, що росте команда нових лідерів.

ROSHEN - це КРУТО!
Сьогодні учні 6 - А, Б класу, класний керівник Іщук Анастасія Анатоліївна, мали прекрасну, дуже цікаву екскурсію (окрема подяка екскурсоводу Олександру) на  шоколадну фабрику ROSHEN. Діти дізнались про історію шоколаду, процес його виготовлення та самі дизайнували коробочки під цукерки.

Весняні канікули у ліцеї проходили весело та цікаво! Завдяки запрошенню Київської Малої академії наук, 28.03.2017 р. учні нашого ліцею побували на цікавій і захоплюючій екскурсії – відвідали ПАТ «Швейну фабрику «Воронін».

Перед початком екскурсії учні зустрілися з фахівцями Київського міського центру зайнятості (партнерами Київської Малої академії наук) дізналися про основні напрямки його діяльності та профорієнтаційні програми для старшокласників.

У ході екскурсії учні побачили масштаби фабрики, ознайомились з процесом та технологією пошиття костюмів, дізнались про те, що на фабриці шиють близько 300 костюмів на день. Також побачили унікальне обладнання, поспілкувались з працівниками та почули цікаві факти про роботу та історію швейної фабрики.

 

27 жовтня День учнівського. самоврядування в ліцеї.
Актив учнівського самоврядування "Союз ліцеїст" та президент Гребельникова Катерина відповідально підійшли до проведення Дня дублера. Учні 9 - 11 класів, замінивши педагогів, достойно справилися з поставленими завданнями. На уроках панувала спокійна робоча атмосфера. Юні адміністратори чітко, без метушні, керували навчальним процесом. Педагоги були приємно вражені рівнем підготовки до уроків своїх дублерів. І як результат - високі бали в рейтинг ділової активності, додали всі учасники Дня учнівського самоуправління.

   
© ALLROUNDER