• Слайд 1
  • Слайд 2
  • Слайд 3

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "день писемності"

9 листопада 2016 року Ліцей політики разом з усіма українцями святкував День української мови та писемності.

На лінійці звучало привітання рідній мові з Днем народження. Упродовж дня ліцеїсти створювали макети поштових марок за темою: «Мова моя калинова», малювали плакати.

Старшокласники розпочали процес збирання прикладів реклами для конкурсу «Граматичні помилки в рекламі сучасного міста». Переможці будуть визначені пізніше.

Учні 5-7-х класів узяли участь у вікторині «Українська мова – це ти і я».   Перемогла команда 7-А класу «Ліга мови» у складі Макаренка Костянтина, Андрушиної Катерини і Овода Владислава. Переможці отримали Грамоту й шоколад, але й інші учасники не лишились без солодких заохочувальних призів.

Як висновок, ліцейна родина вітає всіх із цим святом і нагадує про важливість його відзначення. Це день, коли ми згадуємо, що Ми – українці! Ми – вільні, Ми – незалежні, Ми – нікому не підкорені. І мова у нас – вільна. І мова у нас – наша. Вогонь української мови не згасне, якщо захищати його від вітру своїми долонями. Ми варті того, щоб наша мова яскраво палала, і, не згораючи, зігрівала людей! 

 
   
© ALLROUNDER